فکر می کنم که چایی بخورم ، قهوه غلیظ درست کنم یا نسکافه . نمی توانم انتخاب کنم . بیخالش می شوم . دست آخر تصمیم می گیرم نسکافه بخورم . درست کردنش راحت تر است .

درسهایم مانده است . مدارهایم را نگاه هم نکرده ام. خط ننوشته ام حدود دوماهی است و اردیبهشت امتحان دارم . ولی میلی به انجام دادنشان ندارم . دوست دارم توی این هوای بهاری راه بروم و فکر کنم و فکر کنم.

زندگی در جریان است ...

/ 9 نظر / 6 بازدید
Sajjad

سلام معصومه خانم عید 90 و تولدتون (هرچند که چند روز ازش گذشته) مبارک [گل] امیدوارم طبق دعای "حوّل حالنا الی احسن الحال" شما هم حالتان به بهترین حال تبدیل شود بخصوص آنکه نوشته‌اید "احساس می کنم خانوم بزرگی شده ام .خیلی بزرگ . این آخری ها چیزهای زیادی یاد گرفته ام . یک شوک بزرگی بهم وارد شد که باعث شد دیدم را به دنیا عوض کنم . البته نمی دانم این حس موقتی است یا پایدار اما دعا می کنم پایدار باشد"

خودم

اون حس خوب رو هنوز هم داری؟ سال نوت قشنگ.

محبوبه

آخ! این درس لعنتی رو کی گذاشت تو کاسه ی ما؟

حجت عسکری

سرش به سمت خدا، دست را تکان میداد طناب خسته کنار چراغ جان میداد خودش درون سرش به پرنده نان می داد، سپس تنش سر و سر چشم و چشم چاهی شد… آخرین پستم قبل از اعزام به خدمت مقدس سربازی با : - از من و ... من - من و عید نوروز - من و دلایل سربازی رفتنم - من و شب شعر و آدم فروشی - جمال میرصادقی و حاتم قادری و ... - من و کالیگولا چندین روز تمرین و ... - کونگ فو و ماهی عید و لئوناردو داوینچی - طولانی ترین و احتمالن به درد نخور ترین پست ممکن - و شاید شعری با بیت بالا و این تصویر از حجت در قسمت "دال" وبلاگ : اگر که دست چپت پشت گردنت بدود، و بعد سی درجه سمت باسنت برود و دست دیگر خود را ستون چانه کنی، شبیه حجت این چند ساله خواهی شد. و منتظر حضور و نقدت

لیلا

راه رفتن ... بهترین کاره این روزا.

اصغر عظیمی مهر

بیا

علی شیروی

فکر می کنی که چایی بخوری یا قهوه ... حوصله ات نمی آید ... می روی ...

محبوبه

گویا حوصله ی وب نوشتنت هم نمی اید...