افسردگی شاخ و دم ندارد که

افسردگی شاخ و دم ندارد که . این که بنشنینی و ساعتها پیانو گوش کنی و آنقد محو ِ خودت شوی که زمان را از یاد ببری ، اینکه با هر تلنگری اشکهات بغلتد روی صورتت ، اینکه دلت یک تنهایی مداوم بخواهد ، اینکه همیشه ی خدا دلت گرفته باشد و بغضت آماده اسمش می شود افسردگی یا هر زهرمار ِ دیگری . وقتی دل ِ خوش نباشد چه فرقی می کند این القاب و اسامی . چقدر دلم می خواهد رد ِ جاده را بگیرم و بی هوا بزنم به جایی که نمی دانم تهش کجاست . آن قدر بروم که دیگر هیج منظره ایی به چشمم آشنا نیاید . می خواهم بروم گم بشوم . گم بشوم و کسی دنبالم نگردد ، پیدایم نکند . من باشم و یک بیابان .

هرچقدر هم که علم پیشرفت کند کسی نمی داند درد ِ این دل گرفتگی ِ لعنتی چیست . دردی که درد نیست ، زجر است ، شکنجه است ، مرگ تدریجی است .

این پاییز امسال چرا انقدر بی رحم شده . ذره ذره ی تنم را انگار کن با این پاییز آب می شود .

دلم گرفته ای دوست ....

/ 5 نظر / 6 بازدید
خورشید خانوم

این که پاییز امسال بی رحم است را بگذار به حساب بیماری خاموش دل هامان وگرنه پاییز همان است که بود فقط جای یک نفر که باید باشد و نیست جای رحم پاییز را گرفته آبی باشی یا حق

آنشرلی

سلام خانومی منم یه وبلاگی دارم که همش دخترانه هستش مطالبش و قالبش و اسمش مخصوص دختراس مهمتر از همه کسایی که میان اونجا همش دخترن تو هم که دختری گفتم شاید خوشت بیاد بیای پیشم منتظرت هستم که بیای صفحه های وبلاگمو بخونی و نظرتو بهم بگی آخرین صفحش هم قصه ی یه شب پر از فکر زندگیه ...از افکار دراز شبانه ام برات نوشتم ... منتظرتم به یه دل دخترانه

کژال

قضیه اینه که داره. این افسردگی بچه سوسولاس. افسردگی حداقل به عنوان افسردگی (اختلال دپشن) چیزی فراتر از این حرفاس منی که ادعام می شه تا تهشو رفتم احتمالاً نصفه ی اولشم نرفتم! پاییزو قبول دارم. امسال و پارسال نداره. هر جور باش راه بیای به هر حال بات راه نمیاد.

کژال

به عنوان اختلال افسردگی: دپرشن دیس اوردر* (این همه پینگلیشی نوشتیم تو زندگیمون یه بازم انگلیسیو با فارسی نوشتن به مضحکه بگیریم چی می شه؟)