مفرد مذکر عاشقانه هایم ، سلام !

اینجا برای نوشتن از تو خوب است . قول داده ای که نخوانی دیگر . برای نوشتن از تویی که این روزها آنقدر فرسوده شدی که وقتی می خندی هم ته ِ چشمهات را یک بهت عجیب فرا گرفته . اگر روزی بیاید و تو نباشی چقدر دلم برای قدم زدن های ِ بی هوا تنگ می شود . برای بادام زمینی خوردن های ِ توی راه ، برای بلعیدن آن پیتزاهای بی مزه ای که تنها مزیتش دنج بودن ِ آن میز طبقه ی دوم بود . برای آب خریدن های گاه و بی گاهت برای من ِ همیشه تشنه . برای کتاب فروشی آقای اکبری . برای سخنرانی های ِ طولانیت در مورد دکتر براهنی . برای شاملو خواندن هایت . " من تو را فراسوی ِ مرزهای تنت دوست دارم " من آیدای ِ تو بودم . برای شرط بندی هایمان روی بازیهای لینگ انگلیس . برای بغض هات . برای چشم های همیشه اشکی ات . برای شانه های مردانه ات ، برای صبوری هات در مقابل کله شقی های من . هیچ وقت بزرگ نمی شوم . می دانم . چقدر تلاش کردی که قیافه ی کودکانه ام را کمی بزرگ تر کنی نمی شود که .

یادت هست چقدر می خندیدم . می گفتی تو در حلقه خریدن ضرر می کنی . نسبت  انگشهای باریک تو در مقابل انگشتهای ِ من نسبت فیل به مورچه است و من اگر دستهای ِ تو را نداشته باشم چه کنم ؟

اصلا فکر کرده ای چقدر خاطره ساخته ایم با هم ؟ فکر می کنی کدام گودال مناسب باشد برای دفن این خاطرات ِ مشترک ؟

 

 

بیهوده چرا منکر چشمان تو باشم 

عاشق شده ام عشق که کتمان شدنی نیست

پ.ن : آهای ِ مخاطب تغییر ناگهانی ِ حال من را بگذارید به اتفاقات ِ این زندگی همیشه خاموش .  به اندازه ی تمام ِ زوج های دنیا اتفاقات عاشقانه وجود دارد .

/ 5 نظر / 3 بازدید
خورشید خانوم

عشق کتمان شدنی نیست ولی از معصومه ای چون تو با آن سابقه ای که در وبلاگت است بعید است این طور... یک خاطره هم با هم بسازید.یک روز سری به قبرستان بزنید خیلی دل ها را نسبت به خیلی اتفاقات آرام می کند راستی آن خدایی که شب قدر آن طور عاشقانه سراغش رفتی این روزها کمرنگ شده در وبلاگت.می دانم حال و هوایت این است و من هم کسی نیستم که در مقام حرف باشم ولی فقط من باب تذکر بود می فهمم خاطرات بعد از چندی که دیگر قابل باز آفرینی نیستند چه آتش خاموش نشدنیی در دل روشن می کنند آبی باشی یا حق

آزی

می خونم و کیف می کنم ..

سرزمین دریا

وجایی در زیر این آسمان کبود گواهی میدهند رشته های لرزان دلم که در جایی باید باشد کسی که آفریده شده است برای روح من یا که به شوق آورده آن را . . .

مهرگان

من گفتم ، نوشتم كه بدانيد نخواستم مثل كسي باشم تنها خواستم در قيل وقال بي امان ثانيه ها خودم باشم

ثنا

[دلشکسته]عشق باید ارزش بغض کردنو داشته باشه عزیزم