سرم را گذاشته ام روی میز که کسی اشکهای خفه ام را نبیند . همکارم می پرسد خانم "آ" حالتان خوب است . به زحمت می گویم خوبم . نمی دانم شاید کسی که گریه می کند حالش خوب است لابد . نه آرام نمی شوم . دلم می خواهد آنقدر گریه کنم که ... اشکها عینکم را کثیف کرده اند . هیچ جوری پاک نمی شوند این لکه ها .

دلم یک شانه ی امن می خواهد . شانه ای که مرا نشناسد . که سرم را بگذارم در وسعت شانه ها . که هق هق بزنم . و صاحب شانه از من نپرسد چه مرگم است؟

/ 8 نظر / 3 بازدید
نازنین

سلام شاد باشی دوست عزیز بهم سر بزن منتظرتم

3R

شانه ای که مرا نشناسد [تایید]yes

Talkhoon

....tanhaaaiiiii... ....baaz ham tanhaai...... ....gerye bar shaaneye.... ................................tokhme morgh....!!!!!!!!!!!! ...........

زهرا

شانه هایم مال تو .. قول می دهم سوال نکنم قول می دهم معصومه .. .. کاش به تو نزدیک بودم ...

اين روزها ...

شانه‌هایم را کجای این اتوبان لعنتی بگذارم برایت؟؟ نمیدانم این شانه‌ها به کارت می‌آید یا نه ... ولی گریه‌ای که نتوانی دلیلش را بگویی، دلیلش تمام زندگی‌ات است ... تمام زندگی معصومه! میدانم که میدانی "تمام زندگی" یعنی چقدر ... شانه‌هایم را کجای این اتوبان لعنتی بگذارم؟؟

آزی

هوم .. شانه ای که گریه هایت که تمام شود گم شود برود پی کارش !

السلام علیک یا ابا عبد الله

بسم رب شهدا و صدیقین سلام دوست عزیز.من نیت کردم امسال هم مثل سال گذشته دهه ی اول محرم هر روز وبلاگم را به روز کنم.اما کمی متفاوت.قرار است مطالب جدیدی که گفته نشده از محرم و از این قیام بزرگ و در کنارش شعر و حدیثی از امام حسین گفته شود.تا که شاید سرورمان به ما عنایتی کند.من شاید نتوانم هر روز بیام و خبر بدم و دعوت کنم.اما هر روز آپ می کنم.منتظرتان هستم. التماس دعا باران

shadow

آخ... چقدر خوب است که گریه کنی و ازت نپرسند چرا گریه می کنی.