فلاش فروارد

حلوا خوران است امروز !

تنها فاصله ی بین من و تو همین پیراهن مشکی است که سفیدی صورتم را می زند . من طاق باز میان این همه جمعیت چه می کنم ؟  مرد که گریه نمی کند . شانه هایت یک جوری شده اند . صورتت یک جور دیگر ، انگار که کوچک شده باشی و بزرگ تر ، یپر تر .

این همه گلایل را چرا گذاشتی بیاورند ؟ من که گفته بودم نرگس دوست دارم . بگو لباس سفید بپوشد مادرم و خودت . چشمم را می زند این سیاهی . آن عکسم را که موهایم را باز کرده ام و روی تاب نشسته ام را بزرگ کن بگذار سر در ورودی خانه مان . همیشه همه چیز را خودم باید مدیریت کنم .

لباس سفید به من می آید ؟ همیشه می گفتی سفید که می پوشی مثل افسانه ها افسون می کنی . بخند . برایم نرگس بیاور . آتش در نیستان می خواهم . نوبت من شده ، باید بروم . سفارش نکنم دیگر . خوابم می آید .

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دهنوی

مرگ پایان کبوتر نیست سهراب سپهری

آزی

وای دختر ! تو هر روز یک قدم جلوتر میذاری که ! .. بیا و برگرد به زندگی

رضا

سلام بانو معصومه عجب زیبا می نویسی و در اوج احساس تمام درد مرا به یکباره در نوشتهات سرازیر می کنی. من هم مبتلایم بانو از روزی که یادم میآید مبتلایم به غم طاعون زدگی مرا هم بپذیر خواهش می کنم

رضا

سپاسگذارم که مرا نیز به خلوت خویش فرا خواندید. لینکتان کردم با اجازه

هیوا

واییی من هم نرگس دوست دارم، خیلی!

این روزها..

از پشت همین تریبون اعلام میکنم که نه طاعون زده ام .. نه دوست دارم طاعون زده باشم .. نه اینجا قرنطینه ام .. نه دوست دارم قرنطینه باشم .. از این کلمات هم دلم به هم میریزد .. می آیم اینجا چون معصومه خوب است .. چون دوستش دارم .. چون وبلاگش را که اسمش -فقط اسمش- "طاعون زدگی" است را دوست دارم .. چون خوب مینوسد وقتهایی که بیشتر خودش است .. مثل فبل تر ها .. آزادانه می آیم اینجا و میروم .. و حس میکنم اینجور استفاده از کلمه طاعون (دوستان عزیز را میگویم) یک جوریش کرده ..

احلام

سلام رفیق. داشتم بعد از دو هفته مطالبت رو میخوندم. توی پست 27/4/88 ق.ن رو که دیدم نوشته بودی اوشین... خانمی اون اوشین نبود... هانیکو بود... مرسی که منو یاد دوران خوب گذشته‌ام انداختی. این روزا پیراهن مشکی و سفید هم که دو تا تک رنگ ناب بودن دموده شده... امروز رنگ سبزٍ بودن توی بورسه... نرگس گل زادگاه منه... ولی این روزا دیگه گلایل و نرگس هم دموده شده‌اند... شقایق همیشه جاوید توی بورسه... انگاری این روزا خیام هم سبزه... تنگ شرابش هم یه جورایی سبز میزنه نا اون مایع ارغوانی هم گواراتر بشه... راستی... خوبی تو؟ همواره شاد و سلامت و کامیاب و سبز باشی دوست من.

شبلی

این لباس سفید این روزها همیشگی ست

احلام

سلام رفیق. خوبی؟ البته آزادگی رنگ و مد رو نمیشناسه. ولی لااقل تک رنگهای ناب بنابر اصل آزادگی یکرنگ و یک‌رو هستند. جاپنی تموم شد جاش کره‌ای اومد آبجی جون. قهرمان ملی شده جومونگ و رستم داره با سیاوش تیکه بازی میکنه... یاد این جمله افتادم "کوروش آسوده بخواب" که ما طاعون زده‌های توی گور گذاشته نشده داریم میلرزیم از بی‌خوابی... شبان گله داره روی زندگی گله قمار میزنه و اون شبان بالا سری هم رفته کافی‌نت داره چت میکنه توی کلوب دات کام. نمیدونه که اد لیستش کم کمک به دست شبان پایینی داره حذف عضو میشه. دلشاد و کامیاب و سلامت باشی دوست طاعون زده عارف من

سایبان

ای بابا بانو چقدر غر میزنی سر این طفلک!! حالا نرگس با گلایول مگه چقدر فرق داره؟!