یکی از همین روزها که بنشینم و خودم را مرور کنم بدون سانسور ، حتما ً خودم را غی خواهم کرد وسط زباله هایی که گربه ها هم میلشان نمی کشد خوردنشان را .

یکی از همین روزها که دنبال خودم نمی گردم و قدم هام آنقدر سریع نیست که نشود فکر کرد به خودم حتما لعنت خواهم فرستاد .

یکی از  همین روزها که شاید روز نباشد ، شب باشد ، قدر هم باشد آن قدر ضجه می زنم که خدا دلش برایم بسوز و از من بودن تهی ام کند .

یکی از همین شبها ( که از کمیل خواندنش فقط الهم الاغفر لی ... یادم مانده ) همین که خواستم ذکر بگویم خودم را بخش بخش می کنم و هر تکه را به باد می دهم که ببردم ، که رها شوم از این منیت چندش آور.

آهای خدایی که همه جا نگهم داشتی تو بگو چرا انقدر از خودم بریده ام من ؟

/ 9 نظر / 3 بازدید
امیر

و من مبتلا شدم مثل مبتلا شدن به عشق طاعون و عشق جناس تامند لابد!

امیر

هم پیاله شدی هم پیالم میکنی رفیق!

صنوبر

ب ه ر و ز م .... معصومه نازنين.

صنوبر

من و تو ، حامل روح خداييم ... روح خدا هميشه در ما جاريست ... و ما چگونه حاملانيم ؟؟؟ به خدا ، نياز من به او ، و نياز تو به او ... از اينجور سوال و جواب ها گذشته است.

broken kite

سلام منم دلم کمیل می خواد دوست دارم شب قدر خدا جواب ........ نه ! من بتونم از خجالت خدا در بیام چون خدایش تا حالا از من فقط گناه و ناسژاسی بوده و از خدا تحمل و لطف و کرم جون من دعا کن خدا به من شرح صدر و ایمان و اخلاص بده

broken kite

من اصلا دلم نمی خواد طاعون بگیرم سلامتیم بزرگترین نعمتیه که خدای مهربونم بهم داده اینو امروز فهمیدم

سارا

یک تکه اش را نگه دار .. بگذار آن روبه رو هی نگاه کن .. هی نگاه کن .. بعد رویش تف کن و بگو این منیت عجب چیز گندیست .. می فهمی که چه چیز گندیست ... بعد ماراهم دعا کن .. یا حق .