او می رود دامن کشان ، من زهر تنهایی چشان

بعد از ظهر پاییز است ، هوا یک جوری است که مرا یاد ِ خاطره هایم می اندازد . یاد گذشته ای که نباید . یاد ِ این همه بی مهری که به من رفته است و طبیعتا نامهربانی ای که به دیگران کرده ام . و فکر می کنم چرا این همه تنهایی ؟ چرا کسی نیست که سرم را بگیرد توی بغلش و بگوید : درست میشه معصومه . گریه نکن . بگوید :خدا هنوز فراموشت نکرده .

بعد فکر می کنم که چه توقع ِ بیجایی . غم و درد ِ تو برای خودت است معصومه . باید بلند شوی هندزفری هایت را بگذاری توی گوشت و بیقرار گوش کنی و راه بروی و رنج بکشی . این رنج ِ مدام برای توست . که شاید اصلا این را درد ِ رونده را خدا انداخته توی جانت که بزرگ شوی .

آخ ! گوشه ای ، نه انگار همه ی قلبم را جایی گم کرده ام و درد دارم . چه قدر پاهایم تنهایند....

/ 7 نظر / 40 بازدید
*ناتالی

به نظرم بیشتر از پاهات قلبت تنها شده عزیز[افسوس]

سهبا

چه درد داره تنهایی ... سلام .

باران ناب

می ترسم معصومه.می ترسم که دچار درد تو بشم. واسم دعا کن.من میمیرم.زبونم لال بشه که دچار نشم به دردت. فدای تو.فردا میخوام برم حرم.به یادتم حتما

علی رضا

سلام مَنْ حَاوَلَ اَمْراً بِمَعْصِيَةِ اللهِ كَانَ اَفْوَتَ لِمَا يَرْجُوا وَ اَسْرَعَ لِمَا يَحْذَرُ هر کس بخواهد چیزی را از راه گناه به دست بیاورد، حتما نا امید می شود. و یک وقت متوجه می شود که دوان دوان بر ضد مطلوب خود می رفته است. حدیثی از امام حسین

ارسلان

نمی دانم چه مسأله ای می تواند یک انسان را تا این حد آزار دهد ولی من به تو می گویم: خدا هنوز فراموشت نکرده، قسم می خورم، چون خداوند هیچوقت بنده اش را فراموش نمی کند حتی اگر بنده اش او را فراموش کرده باشد. این موضوعی است که با تمام وجود لمسش کرده ام نه اینکه گفته ی دیگران را تکرار کنم. روزهای خوش در انتظارت هستند، اگر بخواهی... واقعا از خواندن نوشته هایت لذت میبرم. برای شما و خانواده ی محترم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

زهرا.ص

آهنگ ها تنهایی را تسکین می دهند... اما تسکین تنهایی که تسکین درد نیست!![لبخند]

محبوبه

نه که کسی نباشد ولی هیچ کس مثل خود آدم نمی تواند دردها را تسکین دهد..